KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229309
nr 1522 9309
Gerhard Blum, Figur. Signerad a tergo. Olja på duk, 130x127 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:06:19
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)